Czy torba męska na ramię to dobry wybór?

Swoboda ruchu, wygoda, pojemność to niewielka część z wielu zalet męskiej torby na ramię. Często stanowi ona nie tylko dodatek praktyczny, ale również stylizacyjny, z którego pomocą możemy budować nasz silny i odważny wizerunek.

Więcej swobody

Chcąc czerpać radość z życia i łapać chwilę garściami, poręczny dodatek w postaci torby na ramię dla wielu mężczyzn może okazać się strzałem w dziesiątkę. Męska torba na ramię to model zaprojektowany z uwagi na potrzeby i wymagania smart casualowych indywidualistów, którzy nie lubią odczuwać na co dzień ograniczeń. Co więcej, starają się podążać za trendami i nie baczą na zaściankowe przekonania innych.

„Francja elegancja”

Wielu mężczyzn nadmiernie eksploatuje swoje kieszenie, stroniąc od noszenia męskich toreb na ramię. W myśl przysłowia: „jak cię widzą, tak cię piszą”, rozumowanie to wydaje się być błędne. Pierwsze wrażenie jest zawsze istotne, dlatego w swojej szafie warto zrobić miejsce na minimalistyczną, skórzaną listonoszkę Nonconformist Messenger small bag black marki ADAM BARON. Ten luksusowy produkt zaprojektowany został przez doświadczonych projektantów oraz wykonany przez kaletników wykazujących się wielkim kunsztem w polskiej manufakturze w Nowym Sączu. Listonoszka z kolekcji Nonconformist jest gwarancją ponadczasowej „Francji elegancji”, wyrażonej w prostym kroju.

Mocny akcent

Męska torba na ramię, która dopasowana jest do potrzeb swojego właściciela, staje się dla niego nieodłącznym dodatkiem do każdego stroju. To ważny element – zarówno ze stylizacyjnego, jak i biznesowego punktu widzenia. Za pomocą odpowiedniego dodatku jesteśmy w stanie wyrazić swój indywidualny charakter oraz nadać naszemu outfitowi mocny akcent. To właśnie siła dodatku jest w stanie sprawić, że z powodzeniem wyróżnimy się z tłumu i będziemy mogli zademonstrować światu swój indywidualizm.

Must-have na lata

Istotnym elementem – z punktu widzenia każdego nabywcy – jest surowiec, z którego dany produkt został wykonany. W końcu przede wszystkim od tego zależy jego trwałość. Inwestując w wysokiej jakości torbę, możemy mieć pewność, że przy właściwej pielęgnacji i konserwacji będziemy cieszyć się jej trwałością przez długie lata. Nawet przy stosunkowo dużej eksploatacji!

To, że męska torba na ramię jest dobrym wyborem, już udowodniliśmy. Jednak na sam koniec warto zadać sobie jeszcze jedno pytanie: jak wybrać najlepiej pasujący do nas model? Jedną z kluczowych rad jest celowanie w klasyczne modele w kolorze czarnym, brązowym lub granatowym. Torby w jednym z tych trzech kolorów będą dobrze komponować się z większością ubrań, jakie mamy w szafie.

Stylizacje Ubranie

Czego absolutnie nie zakładać na wesele?

Bycie gościem na weselu to zawsze powód do radości, zwłaszcza jeśli osoba biorąca ślub jest kimś bardzo bliskim. Ale zawsze wyzwaniem jest znalezienie idealnej sukienki na imprezę. Jako goście zawsze chcemy wyglądać nienagannie, pięknie i nieco krzykliwie, ale podczas tego procesu można popełnić wiele błędów. Dlatego dziś podpowiadamy, jakich odzajów ubrań nie powinno się zakładać […]

Czytaj dalej
Porady Ubranie Wesela

Wygodne buty na wesele – czyli jakie?

Nie każda kobieta potrafi perfekcyjnie chodzić na wysokich, dziesięciocentymetrowych szpilkach i nie każda musi dążyć do opanowania tej umiejętności. Buty na niskich obcasach czy nawet te mające całkowicie płaską podeszwę też potrafią wyglądać nieźle i też mogą sprawdzać się w strojniejszych i bardziej eleganckich stylizacjach weselnych. Dobór obuwia to kwestia bardzo indywidualna. Niektóre kobiety chcą, […]

Czytaj dalej
Ubranie

Kiedy możemy ubrać czarną sukienkę na wesele?

Choć dla wielu z was będzie to zapewne zaskoczenie, to czarna sukienka wcale nie jest ubiorem zakazanym na weselu. Choć większość z nas nigdy jej na żadnej tego typu uroczystości nie widziała, to nie znaczy, że ubranie jej będzie przejawem braku szacunku albo złym omenem. Każda z nas może przyjść na wesele w czarnej sukience, […]

Czytaj dalej